Прес-центр

Колектив Енергоатома щиро вітає всіх українців з Днем захисника України!

Розмір шрифту

Скинути
14.10.2020

Сьомий рік поспіль 14 жовтня – не просто день, коли православні християни відзначають одне з найбільших своїх свят, Покрова Пресвятої Богородиці, та не тільки День українського козацтва, коли ми згадуємо звитягу й мужність наших славних пращурів.

Тепер у цей день ми віддаємо данину шани і безмежної вдячності всім захисникам і захисницям України, всім героям та героїням, які поклали життя за нашу незалежність, суверенітет і територіальну цілісність української держави. Бажаємо нашим оборонцям, які щоденно захищають українську землю, міцного здоров’я, сил та наснаги, надійного тилу, любові й підтримки від рідних людей.

Дорогі захисники, військовослужбовці Збройних сил України та добровольці! Українці пишаються вами та бажають вам якомога скорішого повернення до рідних домівок. Нехай на українській землі запанує мир, а її кордони будуть непорушними.        

Низькій уклін боронителям рідної землі, які просто зараз відстоюють нашу незалежність. Захисникам, які віддали свої життя за збереження вільної суверенної української держави, – вічна пам’ять.

Слава Україні!

 

 

З повагою

тимчасово виконуючий обов’язки

президента ДП «НАЕК «Енергоатом»            

Петро КОТІН