Прес-центр

Енергоатом привітав переможців проекту «STEM: професії майбутнього»

Розмір шрифту

Скинути
01.02.2019

Фіналісти проекту «STEM: професії майбутнього» школярі гімназії № 107 «Введенська» та Економіко-правового ліцею ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва отримали від НАЕК «Енергоатом» подарунки − STEM обладнання.

У рамках STEM lab «Жодних стереотипів у STEM професіях», яку було організовано під час фестивалю Kyiv Mini Maker Faire 2018, фіналісти проекту «STEM: професії майбутнього» презентували для всіх відвідувачів свої фінальні роботи:

- «Розумний будинок» в якому освітленням, кліматом та системою безпеки − можна керувати на відстані з мобільного телефону за допомого інтернет-додатку (учні гімназії №107 «Введенська»);

- система, яка накопичує дані про температуру та вологість кожного навчального приміщення, проводить корекцію цих показників на основі IoT пристроїв та датчиків (учні Економіко-правового ліцею ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району м. Києва).

Фіналісти отримали сертифікати для закупівлі STEM обладнання на загальну суму 20 тисяч гривень. Учням була надана можливість самостійно обрати обладнання для навчання і реалізації нових проектів. Так, для гімназії №107 «Введенська» Компанія закупила 3D-ручки, а для Економіко-правового ліцею ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району м. Києва – дитячу іграшку Syma, квадрокоптер з HD камерою X8PRO та оперативну пам'ять Goodram обсягом 2 Гб для комп’ютерного класу.

 

Довідково. STEM Lab, організована Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Фондом Народонаселення ООН в Україні − UNFPA Ukraine, за підтримки Енергоатом, SAP і Melexis Ukraine.

Проект «STEM: професії майбутнього» реалізується четвертий рік поспіль Центром «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності» в партнерстві зі СТЕМ-КОАЛІЦІЄЮ України. Підписання меморандуму про створення Коаліції STEM-освіти (STEM Education Coalition), відбулося 16 вересня 2015 року. З 2014 року Енергоатом є членом Центру Корпоративної соціальної відповідальності, який виступив ініціатором створення Коаліції STEM-освіти в Україні (STEM ‒ від англійської science, technology, engineering та mathematics). Серед завдань Коаліції ‒ створення інформаційних майданчиків (сайт, соціальні мережі) для популяризації STEM-освіти та налагодження міжнародної співпраці.