Прес-центр

Енергоатом обурений брехливою інформацією, яку розповсюджує нардеп, і звертатиметься до суду із позовом про захист честі й гідності

Розмір шрифту

Скинути
24.03.2021

Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» висловлює обурення черговою інформаційною хвилею проти себе, спрямованою на дискредитацію керівництва Компанії та її діяльності й місії на українському ринку електроенергетики.

Напередодні народний депутат Гео Лерос в ефірі одного з телеканалів учергове зробив низку безпідставних й відверто брехливих заяв стосовно діяльності Енергоатома і керівництва Компанії. Стовідсоткові фейки, які нардеп транслює на загальнонаціональну аудиторію, є прикладом інформаційного тероризму та завдають репутаційної шкоди Національній атомній енергогенеруючій компанії. Вони несуть загрозу не лише стабільній роботі держпідприємства, а й  ядерній та радіаційній безпеці вітчизняних атомних станцій.

У зв’язку з усіма розповсюджуваними народним депутатом фейками, за сукупністю, ДП «НАЕК «Енергоатом» звертатиметься до судових інстанцій із позовними заявами про захист честі та гідності.