Прес-центр

1000 нових дерев за один день: українські атомники долучаються до всесвітнього екологічного проєкту

Розмір шрифту

Скинути
09.04.2021

Працівники Рівненської АЕС у рамках глобального екологічного проєкту з озеленення планети висадять 1000 саджанців дерев. Відповідна всесвітня ініціатива стартує 10 квітня у понад ста країнах світу. Загалом цього дня планують висадити один мільйон, а протягом трьох наступних років – 100 мільйонів нових дерев по всій Землі.

Напередодні Рівненська АЕС підписала Меморандум із Вараською міською радою та організаторами проєкту «Озеленення України» про співпрацю, щоб привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни.

До висадки дерев і кущів, а також прибирання у місті-супутнику РАЕС Вараші долучиться чимало небайдужих атомників, зокрема  актив Первинної профспілкової організації електростанції, представники Організації молоді ППО РАЕС, спортивні клуби Amber Tri Sports, Varash running club та інші. Волонтери від ВП ГО УкрЯТ у Рівненській області висаджуватимуть дерева в центрі міста та прибиратимуть територію міського пляжу. До участі в екологічній ініціативі атомники запрошують усіх варашан.

Втім, атомники дбають про довкілля не лише у спеціально визначені дні. Ще до початку всесвітнього проєкту в місті-супутнику висадили близько сотні саджанців туї, самшиту, клену, липи, червоного дуба та катальпи, а також висіяли 5 кг трави на території реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро».