Комплаєнс-політика

Заступник генерального директора ВП ЗАЕС притягнутий до дисциплінарної відповідальності

Розмір шрифту

Скинути
10.05.2017

У квітні 2017 року центром із запобігання і протидії корупції проведено перевірку фактів, викладених у зверненні, що надійшло на «Скриньку довіри» в НАЕК «Енергоатом», щодо порушення законодавства ВП «Запорізька АЕС» стосовно неоприлюднення документації (інформації) по закупівлям теслярських та столярних виробів.

За результатами перевірки встановлено ряд порушень Порядку придбання товарів за допомогою системи електронних закупівель, затвердженого наказом НАЕК «Енергоатом» від 16.11.2016 №1025. У зв’язку з цим, наказом НАЕК «Енергоатом» від 05.05.2017 №394 заступнику генерального директора з забезпечення виробництва ВП «Запорізька АЕС» Задорожному В.Д. оголошено догану.

Також генеральному директору ВП «Запорізька АЕС» доручено розглянути питання притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, що допустили зазначені порушення, керівників підрозділів, які відповідають за розміщення на електронному майданчику документації щодо закупівлі.

Одночасно, за дорученням президента Компанії вживаються організаційно-розпорядчі заходи, спрямовані на усунення виявлених порушень і недопущення подібних випадків у майбутньому.