Комплаєнс-політика

Посадовця Атоменергомаша звільнено за корупцію

Розмір шрифту

Скинути
17.11.2014

13 листопада було підписано наказ про звільнення із займаної посади технічного директора – головного інженера ВП «Атоменергомаш» Олександра Потапова у зв’язку із вчиненим ним корупційним діянням. Таке рішення прийнято керівництвом НАЕК «Енергоатом» після отримання 12 листопада копії вироку Орджонікідзенського районного суду м. Запоріжжя
 

10 вересня Орджонікідзевським районним судом Запоріжжя було винесено вирок, згідно з яким технічного директора-головного інженера ВП «Атоменергомаш» Олександра Потапова було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального Кодексу України.

Як йдеться у вироку суду, посадовець Атоменергомаша отримав від директора ТОВ «ЕМСІ» неправомірну вигоду за вирішення питання щодо оплати грошових коштів за поставлену підприємству продукцію.

Рішення про звільнення з посади технічного директора-головного інженера ВП «Атоменергомаш» Олександра Потапова прийнято на підставі вироку суду та відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» і п. 7 ст. 36 Кодексу законів про працю України.

Відповідно до вищевказаного закону, особи, притягнуті до кримінальної або адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення, підлягають звільненню з роботи (служби) у триденний строк з дня отримання підприємством копії відповідного судового рішення, яке набрало законної сили.