Комплаєнс-політика

Енергоатом звернувся до правоохоронців з заявою про вчинення кримінального правопорушення посадовцем Компанії при закувлі хімічних речовин

Розмір шрифту

Скинути
20.07.2015

Центром із запобігання і протидії корупції ДП НАЕК «Енергоатом», під час проведення внутрішньої перевірки по дотриманню працівниками Компанії вимог внутрішніх положень та діючого законодавства України, було встановлено факти, що мають ознаки кримінального правопорушення, при проведенні торгів 16.01.2013 при закупівлі хімічних речовин.

Зокрема, при перевірці встановлено, що через незаконні дії посадової особи ДП НАЕК «Енергоатом» було безпідставно відхилено найбільш економічно вигідну пропозицію і в подальшому, акцептовано пропозицію яка була дорожча від найдешевшої на 4 149 743,04 грн. Тобто, в результаті незаконних дій одного із посадовців ДП НАЕК «Енергоатом» при можливому зговорі з посадовими особами комерційної структури Компанії завдано збитків в розмірі 4 149 743,04 грн.

У зв’язку з цим, вказані факти задокументовані працівниками Центру із запобігання та протидії корупції, оформлені у вигляді заяви про вчинення кримінального правопорушення і направлені на ім’я начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у місті Києві, для проведення розслідування і притягнення винних посадових осіб до кримінальної відповідальності.

Заява про вчинення кримінального правопорушення на Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві