Комплаєнс-політика

В Енергоатомі триває внутрішня оцінка корупційних ризиків

Розмір шрифту

Скинути
12.11.2018

На разі Робочою комісією з оцінки корупційних ризиків продовжується другий етап оцінки корупційних ризиків – ідентифікація корупційних ризиків.

На сьогодні завершено ідентифікацію корупційних ризиків в одному з наймасштабніших об’єктів оцінки – публічних закупівлях. До цього процесу були додатково залучені фахівці у сфері публічних закупівель Дирекції та відокремлених підрозділів Компанії: Ветоха Дарія Миколаївна – заступник директора з документального забезпечення роботи тендерного комітету – директор департаменту супроводження роботи тендерного комітету, Годунок Валерій Андрійович – перший заступник директора відокремленого підрозділу «Атомкомплект» та Бровко Андрій Миколайович – начальник відділу запобігання і протидії корупції відокремленого підрозділу «Атоменергомаш», а також незалежні експерти з питань антикорупційного законодавства: Бойко Олег Ігорович – незалежний консультант з корпоративного управляння, управління ризиками, етики та комплаєнсу (GRC), розробник тренінгів та тренер Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ), член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ), член Open Compliance and Ethics Group («Відкрита група комплаєнсу та етики», професійна асоціація, США) та Шульга Віктор Анатолійович – юрист практики безпеки бізнесу адвокатського об’єднання Juscutum, сертифікований Compliance Officer.

За наслідками ідентифікації корупційних ризиків у сфері публічних закупівель розглянуто та проаналізовано такі корупційні ризики, як формування заявки на потребу та вимоги тендерної документації під конкретного постачальника, змова учасників процедури закупівель, співпраця з недобросовісними діловими партнерами та інші корупційні ризики, які можливі в організації та проведенні публічних закупівель.

На наступному засіданні Робочої комісії заплановано розпочати ідентифікацію корупційних ризиків у сфері кадрової політики Компанії та у сфері запобігання і протидії корупції.

Нагадуємо, що долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків в діяльності Компанії можливо на будь якому її етапі.

Довідка. Пропозиції щодо участі у роботі з оцінки корупційних ризиків просимо направляти на електронну адресу: transparency@direkcy.atom.gov.ua або звертатися до дирекції із запобігання і протидії корупції.