Діяльність

Корпоративна команда Енергоатома взяла участь у ІХ Благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець - 2019»

Розмір шрифту

Скинути
03.12.2019

У рамках співпраці НАЕК «Енергоатом» з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» корпоративна команда Енергоатома 1 грудня 2019 року взяла участь у вже традиційному дев’ятому благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець – 2019» та виборола почесне ІІ місце. Головна мета проведення таких турнірів – збір коштів на підтримку та реалізацію програм Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна.

Колектив Енергоатома вже кілька років тісно співпрацює з ВБО «Даун Синдром» і бере активну участь у проектах цієї організації – благодійних спортивних турнірах та акціях зі збору коштів. У рамках цьогорічного турніру вдалося зібрати 180 тис. гривень, які дозволять сонячним дітям та їхнім батькам отримувати безкоштовні професійні консультації та педагогічну допомогу.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 11 команд: команда молодих людей із синдромом Дауна «Happy Team», Енергоатом, Infopulse Ukraine, М.С.Л., Raiffeisen Bank Aval, Симпатик Групп, ING Bank Ukraine, PwC Ukraine, Zeelandia, Crowe LF Ukraine.

Команду Енергоатома представляли: капітан команди Ольга Носко (дирекція Компанії), Богдан Кушнір і Олександр Зайцев (ВП «Управління справами»), Олег Поплевін і Віталій Бодров (дирекція з економічних питань) та Костянтин Яссірський (дирекція з міжнародного співробітництва).

Корпоративні команди Енергоатома за підтримки профспілкових комітетів Компанії та Дирекції завжди беруть активну участь проектах корпоративного волонтерства. Одним із напрямків такої роботи є участь працівників Компанії у ініціативах ВБО «Даун Синдром». Щороку ВБО Даун Синдром організовує три спортивні заходи для корпоративних команд: боулінг, міні-футбол та пейнтбол. Корпоративні команди Енергоатома беруть участь у таких благодійних турнірах з 2015 року. Метою всіх цих заходів є збір коштів для допомоги дітям з синдромом Дауна та їх батькам.

«Приємно, що з кожним турніром збільшується кількість працівників не лише готових захищати честь Компанії на спортивних змаганнях, але й зацікавлених бути причетними до таких важливих подій, як доброчинні заходи. Колеги та родини спортсменів завжди приходять на такі заходи не лише для того, щоб лише повболівати за улюблену команду, але й щоб поспілкуватися та підтримати сонячних діток, долучитися до їхніх активностей, розширити нові можливості для їхнього повноцінного суспільного життя», - ділиться враженнями капітан команди Енергоатома Ольга Носко.

Довідка. Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації – поліпшити якість життя і створити нове майбутнє для людей з синдромом Дауна в Україні. На сьогодні ВБО «Даун Синдром» об'єднує понад 870 сімей з усіх куточків України. Відповідно до своєї місії ВБО «Даун Синдром» реалізує низку проектів: «Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна», «Перспектива 21-3», «Українська медична група по синдрому Дауна», Молодіжний клуб та ін. Завдяки роботі ВБО «Даун Синдром» сім’ї з особливими дітьми мають можливість отримувати потужну підтримку, дізнаватись правдиву та сучасну інформацію про можливості для своїх дітей, їх комфортного життя, розвитку та навчання.