Діяльність

На ЗАЕС стартував конкурс профмайстерності серед молодих фахівців відокремлених підрозділів Енергоатома

Розмір шрифту

Скинути
11.10.2019

На Запорізькій АЕС стартував конкурс професійної майстерності серед молодих фахівців відокремлених підрозділів Енергоатома. Майданчик ЗАЕС приймає конкурсантів вже вчетверте.

В культурно-діловому центрі  відбулася офіційна зустріч молоді з адміністрацією Запорізької АЕС.

«Галузевий конкурс професійної майстерності проводиться в 15-й раз. Це ще один доказ, наскільки багато уваги в атомній галузі приділяється розвитку й професійному становленню молодих фахівців. За ними – майбутнє галузі. В сьогоденні ми створюємо його надійний фундамент», - зазначив, вітаючи колег, генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін.

Вперше захід проводиться за дев'ятьма  спеціальностями. Цього разу окрім восьми вже стандартних професій – машиніст-обхідник з турбінного обладнання, токар, машиніст крана, електрозварювальник ручної зварки, оператор спецводоочищення, електромонтер з обслуговування електрообладнання електростанцій, електрослюсар з ремонту та обслуговуванню автоматики та засобів вимірювань електростанцій, дозіметрист (черговий), до конкурсної програми внесено ще одну – інструктор навчально-тренувальних центрів.

«Змагаються у знаннях і професійних навичках молоді, тому ці змагання відрізняються насамперед тим, що кожного разу змінюється склад учасників, і кожного разу – нові обличчя. А переможці, як правило, підіймаються службовими сходинками, і якщо приїжджають на конкурс вдруге, то вже в якості керівників команди», - підкреслив голова Організації молоді ЗАЕС Дмитро Орлов.