Діяльність

Енергоатом привітав учнів Іванківського та Поліського районів з Днем знань

Розмір шрифту

Скинути
03.09.2019

Представники Енергоатома привітали школярів Іванківського та Поліського районів Київської області з нагоди Дня знань. Цьогоріч атомники подарували школам обох районів мультимедійні проектори та екрани, а для учнів старших класів, які починають вивчати відповідну тематику – цікаві книжки «АЕС і ядерний реактор для «чайників», або Дуже просто про АЕС, ядерний реактор та радіацію».

Ще одним цікавим практичним подарунком для учнів у рамках освітньо-соціальної підтримки Компанії стане екскурсія на виставку «Енергетика в промисловості», що буде відбуватись у листопаді у Києві, а також участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ» та міжрегіональному дитячо-юнацькому творчому конкурсі Енергоатома та Атомпрофспілки.

НАЕК «Енергоатом» активно реалізує політику в сфері корпоративної соціальної відповідальності та за напрямами діяльності, що відповідають Цілям сталого розвитку. Компанія не тільки допомагає впроваджувати соціальні ініціативи, а й реалізує низку освітніх проектів, приділяючи особливу увагу регіонам, у яких розташовані її промислові об’єкти. Таким чином Енергоатом не тільки організовує та бере активну участь у соціально важливих заходах, а й безпосередньо сприяє зміцненню соціальної стабільності як у регіонах присутності Компанії, так і по всій Україні.

Зокрема, до таких регіонів належать Іванківський та Поліський райони Київської області, які знаходяться у безпосередній близькості до зони відчуження ЧАЕС, де зараз триває активне будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива АЕС України. У цьому регіоні Енергоатом за підтримки представників місцевих адміністрацій та в тісній співпраці із закладами освіти реалізує відразу кілька освітніх, профорієнтаційних та соціальних проектів, що допомагають школярам та молоді поглибити свої знання в царині технічних наук та визначитися з майбутнім фахом.

Нагадаємо, співпраця, що була започаткована атомниками у 2016 році надає школярам Іванківського та Поліського районів додаткові можливості для власного розвитку. Адже Енергоатом протягом року організовує для учнів різноманітні практичні профорієнтаційні екскурсії, зокрема до Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського та на виробничі потужності Енергоатома, що розташовані у містах-супутниках АЕС України.