Діяльність

На Запорізькій АЕС підбили підсумки стажування молодих фахівців

Розмір шрифту

Скинути
12.10.2016

У навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Запорізької АЕС підбили підсумки стажування молодих фахівців, головна мета якої - допомогти молодому працівнику влитися в колектив, вникнути в особливості роботи підприємства, підрозділу, ділянки і т.д.
 

У підведенні підсумків брали участь молоді фахівці, які пропрацювали на Запорізькій атомній електростанції один рік, і їх наставники. До складу комісії входили керівники навчально-тренувального центру, управління кадрів, профспілкового комітету і Ради молодих фахівців, заступники начальників цехів з роботи з персоналом, представники групи організації роботи з навчальними закладами НТЦ. Такі заходи стали традиційними і проходять в рамках реалізації кадрової політики ЗАЕС з роботи з молоддю.

 «Ці дівчата і хлопці пройшли період адаптації, і тепер ми підводимо підсумки, цікавимося, як їм працюється, які вони будують плани, що думають про кар'єрне зростання, чи збираються брати участь в громадському житті підприємства або вже беруть участь, наскільки комфортно молодим фахівцям на нашому підприємстві», - каже інженер групи організації роботи з навчальними закладами НТЦ Галина Попова.

Цього року свої звіти про пройдене стажування представляли 14 молодих фахівців, які працюють в експлуатаційному підрозділі, цеху теплової автоматики та вимірювань, електроцеху, воднорадіохімічній лабораторії і службі головного метролога.

За підсумками співбесіди, всі молоді фахівці пройшли стажування на належному рівні. Члени комісії побажали їм успіхів та кар'єрного зростання.