Діяльність

Енергоатом оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника гендиректора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш»

Розмір шрифту

Скинути
28.03.2018

 

Енергоатом оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника гендиректора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш»

НАЕК «Енергоатом» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника генерального директора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш».

У конкурсі на цю посаду можуть приймати участь особи, які мають:

- повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та післядипломну освіту в галузі управління;

- стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня відповідного професійного спрямування  - не менше п’яти років;

- навички з аналізу оцінювання і керування ризиками та стратегічне системне мислення;

- навички кризис-менеджера;

- нетерпимість по відношенню до довгострокових застарілих проблем та знаходження в постійному пошуку правильних рішень;

- лідерські якості;

- прихильність до роботи в єдиній команді;

- прихильність до ключових цінностей Компанії.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я президента ДП «НАЕК «Енергоатом» заяву, до якої додаються: особовий листок з обліку кадрів, автобіографія, копії документів про освіту, науковий ступінь (вчене звання), паспорта, військового квитка (для військовозобов`язаних) чи приписного свідоцтва (для осіб призовного віку), кадрове резюме, декларацію про доходи за 2017 рік, довідку про несудимість. Особи, які працюють у ДП «НАЕК «Енергоатом» чи зараховані до кадрового резерву Компанії і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Усі учасники конкурсу можуть подавати додаткову інформацію стосовно  своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації).

Зазначені вище документи необхідно направляти до департаменту управління кадрами дирекції з кадрів та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» (контактна особа – секретар конкурсної комісії Пушкар Н.А., тел./факс 201-09-86) у термін до 27.04.2018 р.

Засідання конкурсної комісії ДП «НАЕК «Енергоатом» з розгляду кандидатур на заміщення вакантної посади заступника генерального директора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш» ДП «НАЕК «Енергоатом» відбудеться у приміщенні Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» за адресою: м. Київ, вул. Назарівська, 3.

Додаткова інформація щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ВП «Атоменергомаш» (тел. 06139 64732, 06139 63626).