Діяльність

На ЮУАЕС перевірено стан аварійної готовності і реагування

Розмір шрифту

Скинути
26.04.2019

У відокремленому підрозділі «Южно-Українська АЕС» з 22 по 26 квітня працювала комісія НАЕК «Енергоатом» з перевірки стану аварійної готовності і реагування, цивільного захисту та техногенної безпеки. За результатами тижневої роботи аварійну готовність ВП ЮУАЕС визнано задовільною.

Перевірка проводилась з метою оцінювання діяльності ВП ЮУАЕС щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань використання ядерної енергії, ядерної та радіаційної безпеки, цивільного захисту та відповідних організаційно-розпорядчих документів компанії. Члени комісії також аналізували готовність підприємства до дій в умовах загрози та виникнення ядерних, радіаційних та інших надзвичайних ситуацій. Перевіряльники звертали увагу на нормативно-правове забезпечення, аварійну організаційну структуру, наявність засобів аварійного реагування, відповідність системи протиаварійних тренувань, рівень взаємодії з зовнішніми організаціями.

«Ми намагались всебічно сприяти роботі комісії для повного і об’єктивного оцінювання нашої діяльності, -  зазначив помічник генерального директора ВП ЮУАЕС - начальник управління з питань аварійної готовності і реагування Андрій Бочаров. – Сторонній погляд завжди допомагає виявити «слабкі місця», отримати поради та визначити шляхи для вдосконалення діяльності. В цілому результати перевірки задовільні, та нам є над чим працювати і ми вдячні за надані рекомендації».