Діяльність

Атомники привітали військових в/ч 3044 Нацгвардії України

Розмір шрифту

Скинути
29.05.2018

Представники Южно-Українського енергокомплексу 26 травня привітали  особовий склад і ветеранів військової частини 3044 Нацгвардії України, яка несе охорону та оборону ЮУАЕС, з 36-ю річницею з дня створення підрозділу.

Від імені колективу енергетиків гвардійців вітали генеральний директор Южно-Українського енергокомплексу Володимир Лісніченко, заступник генерального директора з фізичного захисту та режиму Іван Жебет, голова первинної профспілкової організації підприємства Сергій Снітков та начальник служби фізичного захисту ВП ЮУАЕС полковник запасу, який 23 роки очолював військову частину 3044, Василь Левицький. Вони передали військовослужбовцям слова щирої вдячності за сумлінну щоденну службу з охорони та оборони  атомної електростанції і державного суверенітету України.

«Ми називаємо ваших бійців своїми колегами, а вашу військову частину вважаємо одним з підрозділів нашого енергокомплексу, ‒ наголосив В. Лісніченко. ‒ Ми разом з вами пишаємося тим, що військова частина 3044 і навчальний центр, що діє на її базі, є кращими серед підрозділів, що охороняють атомні станції України. Щиро бажаємо вам і вашим сім’ям щастя, миру, щоб куди б не закинула вас військова доля, ви завжди поверталися додому живими та здоровими».

За якісне виконання службових обов’язків, відданість військовій присязі, активну громадську діяльність представники АЕС та командування частини нагородили ветеранів і кращих військових в/ч 3044 Листами подяки.