Енергоатом

Керівництво

Розмір шрифту

Скинути

Котін Петро Борисович

Т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом»

Народився 13 квітня 1961 року в м. Володимир.

Закінчив Московський інженерно-фізичний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції і установки».

Після закінчення навчання в 1985 році був прийнятий на посаду оператора реакторного цеху Запорізької АЕС. Пройшов усі щаблі оперативного керування, працював у сфері міжнародної діяльності.

В дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» очолював блок виробництва, брав участь у міжнародних проектах, неодноразово залучався як експерт до місій ВАО АЕС та МАГАТЕ.

27 серпня 2019 року наказом президента ДП «НАЕК «Енергоатом» був призначений на посаду генерального директора ВП «Запорізька АЕС».

З 2 квітня 2020 року згідно з Розпорядженням Кабінету міністрів України від 29 березня 2020 року № 361-р, Наказами Мінекоенерго та ДП "НАЕК "Енергоатом" приступив до виконання обов`язків тво президента Компанії.

Нагороджений нагрудними знаками «Почесний працівник атомної енергетики», «Відмінник атомної енергетики» та відзнакою «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України».


Шейко Юрій Євгенович

Т.в.о. першого віце-президента – технічного директора ДП «НАЕК «Енергоатом»

Народився 3 жовтня 1963 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. У 1985 році закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції та установки».

З серпня 1985-го по вересень 2008 року працював на Запорізькій АЕС, де пройшов шлях від оператора реакторного відділення до головного фахівця з енергоблоків – начальника енергоблоку №2 експлуатаційного підрозділу ВП ЗАЕС.

З вересня 2008 року обіймав керівні посади у Виконавчій дирекції з виробництва ДП «НАЕК «Енергоатом»: до січня 2010-го очолював виробничо-технічний департамент, далі – по травень 2012 року – був заступником директора з продовження експлуатації з модернізації.

З травня 2012-го по листопад 2018 року працював директором з виробництва – заступником виконавчого директора з виробництва ДП «НАЕК «Енергоатом».

З листопада 2018 року по червень 2020-го як Генеральний директор очолював ВП «Атомпроектінжиніринг» НАЕК «Енергоатом», після чого був призначений тимчасово виконуючим обов’язки першого віце-президента – технічного директора державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Нагороджений відзнаками «Відмінник атомної енергетики України» ТА «Почесний працівник атомної енергетики України».


Галущенко Герман Валерійович

Віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом»

Народився 1 травня 1973 року в м. Львів. У 1995 році закінчив Львівський державний університет за спеціальністю правознавство, отримавши диплом юриста з відзнакою. Також закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі за спеціалізацією менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, має диплом магістра міжнародного менеджменту.

Працював у прокуратурі, Міністерстві закордонних справ України. Досвід Германа Галущенко включає роботу на керівних посадах у центральних органах виконавчої влади. У різні роки він обіймав посади заступника керівника департаменту Секретаріату (Адміністрації) Президента України, директора департаменту судової роботи Міністерства юстиції України.

У 2013-2014 роках виконавчий директор з правового забезпечення ДП «НАЕК «Енергоатом».

З 2012 року викладає міжнародне приватне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Доцент кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Має почесне звання «Заслужений юрист України», нагороджений Орденом Данила Галицького.


Якоб Хартмут

Віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом»

Народився 11 січня 1971 року в м. Пейтц (Німеччина). У 1995 році отримав диплом магістра в Університеті Джонса Гопкінса (Johns Hopkins University, США) за спеціалізацією у сфері міжнародної економіки та фінансів. Також має диплом магістра політології Вільного Університету Берліна.

Проходив стажування у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

Досвід пана Якоба включає роботу у Всесвітньому банку та провідних інвестиційних банках Східної Європи.

Працював керівником енергетичних досліджень в лондонському офісі австрійського інвестиційного банку Creditanstalt, обіймав посаду голови правління інвестиційної компанії Renaissance Capital Ukraine.

Має рекомендацію Оксфордського інституту енергетичних досліджень.

 


Білей Данко Васильович

Генеральний інспектор – директор з безпеки ДП НАЕК «Енергоатом»

Народився 27 лютого 1954 р. у с. Плоске Свалявського району Закарпатської області.

З 1973 по 1976 р. служив у військово-морському флоті на атомному підводному човні.

У 1982 р. з відзнакою закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю „Атомні електростанції та установки”, отримав кваліфікацію інженера-теплоенергетика.

Працював у ВП "Запорізька АЕС" – пройшов трудовий шлях від інженера цеху наладки і випробування до генерального директора.

Протягом 1996-2000 рр. – генеральний директор ВП "Запорізька АЕС” НАЕК "Енергоатом”.

2000-2002 рр. – директор з якості НАЕК "Енергоатом”.

З вересня 2002 до січня 2003 р. – директор з виробництва – заступник керівника експлуатуючої організації НАЕК "Енергоатом”.

2003 р. – технічний директор, заступник керівника експлуатуючої організації НАЕК "Енергоатом”.

З грудня 2003 р. обіймає посаду генерального інспектора – директора з безпеки НАЕК "Енергоатом”.

Кандидат технічних наук. Відмінник енергетики України, Почесний працівник атомної енергетики, Заслужений працівник атомної енергетики. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки у 2014 році за роботу «Комплекс методів та заходів забезпечення безпечної експлуатації та ефективності АЕС України».


Вашетіна Наталія Віталіївна

Головний бухгалтер ДП НАЕК «Енергоатом»

Народилася 11 грудня 1956 року  у с. Петруші Ріпкинського району Чернігівської області.

У 1981 році закінчила Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю «Бухгалтерський облік у сільському господарстві».

Працювала на керівних посадах у державних та комерційних підприємствах .

З жовтня 1999-го до січня 2003 р. – головний бухгалтер НАЕК «Енергоатом».

2003-2005 рр. – головний бухгалтер ТОВ «Валєнсьє», ТОВ «Фінансові інвестиції».

З лютого 2005 року Наталію Віталіївну призначено головним бухгалтером НАЕК «Енергоатом».

Відмінник атомної енергетики. Почесний працівник атомної енергетики.