ЕНЕРГОАТОМ

КОЖНА ДРУГА ЛАМПОЧКА В УКРАЇНІ

ЕНЕРГОАТОМ

ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЙ

ЕНЕРГОАТОМ

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

кВт-г
204.79 млн кВт-г виробництво енергії на АЕС за 18.09.2019
мкЗв/г
0.08 мкЗв/г радіаційний стан на майданчиках АЕС 19.09.2019

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський провів зустріч з представниками профільних державних установ, наукових організацій та підприємств ядерно-енергетичної галузі США. Зустріч відбулась 17 вересня у рамках участі делегації Енергоатома у 63-й Генеральній Конференції Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), яка проходить 16-19 вересня у Відні.

19.09.2019

РАЕС модернізує систему управління резервної дизельелектростанції блока №4

На енергоблоці №4 Рівненської АЕС, який з 9 серпня перебуває у планово-попереджувальному ремонті, виконується низка заходів з реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України (КзПБ) за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

19.09.2019

На РАЕС впроваджено сучасний екологічний проект з мінімізації утворення РАВ

На Рівненській АЕС впроваджено сучасний екологічний проект – унікальний метод «RAES», який сприятиме підвищенню обізнаності та відповідальності персоналу під час здійснення виробничої діяльності, пов’язаної з утворенням радіоактивних відходів (РАВ), а також їхньої мінімізації.

19.09.2019

18 вересня атомними станціями вироблено 204,79 млн кВт-г електроенергії

19 вересня на атомних станціях України в роботі 10 з 15 енергоблоків. На енергоблоці №5 Запорізької АЕС 109-а доба середнього планового ремонту. На енергоблоці №4 Рівненської АЕС 42-а доба середнього планово ремонту.

18.09.2019

Президент Енергоатома Юрій Недашковський зустрівся з головою ВАО АЕС Томом Мітчелом

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський зустрівся з головою Всесвітньої асоціації організацій, які експлуатують АЕС (ВАО АЕС, WANO) Томом Мітчелом. Зустріч відбулась 17 вересня у рамках участі делегації Енергоатома у 63-й Генеральній Конференції Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), яка проходить 16-19 вересня у Відні.

18.09.2019

На Южно-Українській АЕС завершено повірку АСКРО

На Южно-Українській АЕС 13 вересня завершено другий етап робіт з щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику та в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС.

18.09.2019

17 вересня атомними станціями вироблено 204,28 млн кВт-г електроенергії

18 вересня на атомних станціях України в роботі 10 з 15 енергоблоків. На енергоблоці №5 Запорізької АЕС 108-а доба середнього планового ремонту. На енергоблоці №4 Рівненської АЕС 41-а доба середнього планово ремонту.

17.09.2019

16 вересня атомними станціями вироблено 204,64 млн кВт-г електроенергії

17 вересня на атомних станціях України в роботі 10 з 15 енергоблоків. На енергоблоці №5 Запорізької АЕС 107-а доба середнього планового ремонту. На енергоблоці №4 Рівненської АЕС 40-а доба середнього планово ремонту.

16.09.2019

На енергоблоці №4 Рівненської АЕС триває ремонтна кампанія

В рамках ремонтної кампанії на енергоблоці №4 РАЕС, що перебуває на стадії активної реалізації, виконується ряд модернізаційних, ремонтних робіт, важливих для безпеки функціонування електростанції. Персоналом відповідних дільниць цеху з ремонту електротехнічного устаткування енергоремонтного підрозділу (ЕРП) якісно виконуються покладені на підрозділ завдання.

16.09.2019

Фахівці Южно-Українського енергокомплексу навчалися культурі захищеності

«Культура захищеності» - таку тему 10-12 вересня вивчали фахівці Южно-Українського енергокомплексу, яким доручено координувати цей напрямок роботи у цехах і підрозділах підприємства. Навчання проводилось за підтримки Центру з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу ім. Джорджа Кузмича інституту ядерних досліджень Національної академії наук України.

16.09.2019

На Запорізькій АЕС відбулося засідання ради з управління позитивними практиками

Рада була створена для аналізу досвіду, якого фахівці набувають під час службових відряджень на інші АЕС та підприємства енергетичної галузі, тобто практик, які заслуговують на увагу, раціональний аналіз та втілення.

Презентація нефінансового звіту Енергоатома за 2018 рік

Просто про складне

Звідки українці отримують понад 50% електроенергії? Що спільного між каструлею та ядерним реактором? Скільки грамів урану треба, щоб замінити 4 тони вугілля? Як відбувається ланцюгова ядерна реакція? Про все це ви дізнаєтесь, подивившись новий анімаційний ролик Енергоатома «Як працює АЕС».

Мало не забули, неочікуваною новиною для багатьох стане надзвичайний рівень безпеки, який гарантують сучасні українські АЕС, а також той факт, що за рівнем викидів забруднюючих речовин АЕС практично не відрізняються від найчистіших вітроелектростанцій. Менше трьох хвилин вам знадобиться, щоб отримати базові знання про найпотужнішого виробника електроенергії в Україні – НАЕК «Енергоатом».

Хід будівництва ЦСВЯП (березень 2019 року)

28 березня на майданчику будівництва ЦСВЯП відбулась міжвідомча нарада та оперативний штаб «Будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР АЕС України».

У засіданні взяли участь президент Енергоатома Юрій Недашковський, генеральний директор ВП «Атомпроектінжиніринг» Юрій Шейко, а також представники Посольства США в Україні та інш.

3D-eкскурсія на Запорізьку АЕС

Стан будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива на кінець 2018

Президент Енергоатома Юрій Недашковський поспілкувався зі студентами

3D-eкскурсія на Южно-Українську АЕС

Турбоатом і Westinghouse за підтримки НАЕК «Енергоатом» підписали меморандум про взаєморозуміння

Турбоатом і Westinghouse за підтримки НАЕК «Енергоатом» підписали меморандум про взаєморозуміння

АТ «Турбоатом» та компанія Westinghouse підписали Меморандум про взаємодію у сфері атомної енергетики. Документ було підписано 7 листопада в ході ХVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» на стенді Енергоатома генеральним директором Турбоатома Віктором Суботіним, віце-президентом і управляючим директором компанії Westinghouse у Північній Європі Азіз Дагом та президентом НАЕК «Енергоатом» Юрієм Недашковським.

Компанії домовилися про посилення співпраці у напрямку впровадження проектів з розвитку атомно-промислового комплексу України.

 

Сховище майбутнього: Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива

Підписання угоди про соціальну підтримку регіону розташування ЦСВЯП

16.09.2019

«Атомпроектінжиніринг» запрошує на роботу провідного інженера електрозв’язку дирекції ЦСВЯП

16.09.2019

«Енергоатом-Трейдинг» запрошує на роботу аналітика

13.09.2019

«Енергоатом-Трейдинг» запрошує на роботу енергоаудитора

06.09.2019

У зоні спостереження ЮУАЕС пройдуть громадські слухання з питань обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока №3

05.09.2019

Як перемогти у тендері НАЕК «Енергоатом»: 17 практичних порад (презентація)

03.09.2019

«Енергоатом» запрошує на роботу провідного юрисконсульта відділу навчання, координації та звітності дирекції із запобігання і протидії корупції

02.09.2019

«Енергоатом-Трейдинг» запрошує спеціалістів на посаду провідного інженера відділу роботи з даними комерційного обліку та техпідтримки

29.08.2019

Все, що ви маєте знати про Кодекс корпоративної етики НАЕК «Енергоатом»

13.08.2019

Визначено переможця конкурсу за проектом «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз»

18.07.2019

Звіт про публічне громадське обговорення проекту рішення Держатомрегулювання про можливість продовження експлуатації енергоблоку №1 ХАЕС

Блок №3 ЮУАЕС належить до третього покоління енергоблоків атомних станцій, його збудовано за уніфікованим проєктом АЕС з реактором типу ВВЕР-1000. У процесі проєктування та спорудження тут було враховано накопичений досвід будівельників і експлуатаційників як зарубіжних, так і українських атомних станцій. При цьому атомники всі ці роки не перестають працювати над підвищенням його надійності та безпеки.